Havuzlar

Aktepe Yüzme Havuzu, Keçiören | Ankara

2007 yılında bu yana faaliyette olan Aktepe Spor Kompleksi Keçiören Belediyesince işletilmekte. Bay-bayan sauna odaları, fitness-kondisyon salonu ve step-aerobik salonu ile spor severlerin hizmetinde olan Aktepe Spor Merkezi, sağlık odası, digitürk ve lig tv izlenebilen tv-dinlenme odası gibi olanaklara da sahip. Yüzme severler için tesiste hanımlar ve beylerin ayrı gün ve saatlerde kullanabildiği yüzme havuzu ve su parkı şeklinde açık aqua park da mevcut. Yarı olimpik (13*25 metre) standarttaki kapalı yüzme havuzundan başka 10,00 x 15,00 metre ebatlarında açık yüzme havuzunda da yüzmek mümkün.

Aktepe Spor Kompleksinde yoga salonu, açık tenis kortları, mini golf, büyük ve normal halı sahalar, masa tenisi gibi pek çok sportif faaliyette bulunabilirsiniz. Ayrıca bilardo, air hockey, langırt ve dart oynanabilen oyun salonları, kreş, restorant ve kafeler, spor malzemeleri satış mağazası, masaj odaları ve koltukları gibi pek çok imkan Aktepe Spor Kompleksi bünyesinde hizmet vermekte.

Fitness hocalarının ve havuz hocalarının da bulunduğu Aktepe Yüzme havuzunda yüzme ve spor kursları da düzenlenmekte. 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet veren Aktepe yüzme havuzunda yaz kış spor yapmanız mümkün. 3-7 yaş arası erkek ve kız çocukları velileriyle beraber havuzu kullanabilirler. 10 yaş üzeri çocuklar havuza üyeliği yapılabilmekte. 14 yaş üzeri çocuklar ise fitnesse kaydolabilir. Aktepe Spor kompleksi temizliği 14:00 – 15:30 ve 21:00 – 22:00 saatleri arasında yapılmakta.

Keçiören Aktepe yüzme havuzu iletişim bilgileri:

Adres:
Aktepe Mah. Özyurt Cad. Otobüs Durağı Hareket Noktası karşısı, Keçiören/Ankara
Telefon: 0312 357 77 51
Yorum Yaz