Havuzlar

Ata?ehir Kapal? Yüzme Havuzu, Ata?ehir | ?stanbul

Ataşehir Kapalı Yüzme Havuzu, 25 metre uzunluğunda, 12.5 metre genişliğinde, 2 metre derinlikte olan 5 kulvarlı yarı olimpik bir havuzdur. Havuzun temizliği havuz robotları ve dış filtrelerle yapılmaktadır. Ayrıca havuz, insan sağlığına zararlı olmayan gerekli maddelerin suya eklenmesiyle birlikte mikrop ve bakterilerden arındırılmaktadır.

Hayatta kazanma ve kaybetmenin en iyi öğrenilme şekli olan spor, kişilere sağlıklı ve sosyal ortamlar da sunar. Yüzmeye başlamanın ve bu sporu yapmanın hazzını yaşayan diğer üyelerimiz gibi sizleride yüzme eğitimlerine ve yüzme sporuna davet ediyoruz.

Yuzmeegitimi.com, Ataşehir Kapalı Yüzme Havuzunda, Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor bölümlerinden mezun, alanında uzman yüzme antrenörlerinden, kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilmenizi sağlar. Yüzmeyi hiç bilmiyorsanız ilk 8 saatlik eğitim çalışması; suya alışma çalışması,suya nefes çalışması , kol tekniği ve ayak vuruşlarından oluşan başlangıç yüzme eğitiminden oluşmaktadır,burdaki amaç;kafa suda ayak ve kolları kullanarak su üzerinde belli bir mesafeyi katetmektir. Başlangıç eğitiminde sadece serbest stilde yüzme eğitimi verilir ve öncelikli amaç sizin yüzmeyi standart bir şekilde öğrenmenizdir. İlk 8 saat sonunda almış olduğunuz eğitimden sonraki alacağınız eğitim nefes tekniği,kol tekniği ve koordinasyon hareketlerine bağlı teknik eğitimle devam eder burda eğitim süresi öğrencininde durmuna bağlı olmak kaydıyla 4-8 ders arası değişmektedir. Başlangıç ve teknik eğitiminden sonra kursa devam etmeniz durumunda isterseniz 4 stilde yüzme (Serbest, Sırtüstü, Kurbağa, Kelebek) eğitimlerine geçilmektedir. İstediğiniz stil(ler)de eğitim almayı da talep edebilirsiniz.
Ücretler:

Özel
yüzme dersi ücreti 90 TL
2 kişilik grupta yüzme dersi ücreti toplam 140 TL (2 x 70 TL)
3 kişilik grupta yüzme dersi ücreti toplam 180 TL (3 x 60 TL)

Önemli Bilgi: A) 2 ve 3 kişilik özel ders grubunu üyeler kendileri oluşturur.
B) 2 ve 3 kişilik özel grup derslerindeki fiyatlar bir kişi için ve 1 saatlik ders ücretidir.

Ataşehir Yüzme Havuzu - yuzmeegitimi.com
Yorum Yaz